Херсонщину очікує чергова реформа?

Автор: Антон Костюк06 Декабря 2018 15:40
Херсонщину очікує чергова реформа?

Законопроект, метою якого є реорганізація адміністративного поділу Херсонщини, зареєстрований у Верховній Раді України. Нардепи планують залишити в області лише 4 райони: Херсонський, Каховський, Бериславський та Генічеський. Авторами такого проекту є Олександр Співаковський та Сергій Хлань.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що дане рішення приймається з метою усунення непростих відносин між райрадами та новоствореними громадами.

«ОТГ перебирають на себе майже всі повноваження, які належали до компетенції райрад. Таким чином, функціонування останніх стає неефективним через фактичну відсутність чи зменшення функцій», - йдеться у законопроекті.

До складу Херсонського району увійдуть Білозерський, Голопристанський, Каланчацький, Олешківський, Скадовський райони. До Каховського: Великолепетиський, Верхньорогачицький, Горностаївський, Нижньосірогозький, Чаплинський райони. До Бериславського: Великоолександрівський, Високопільський, Нововоронцовський райони. Генічеський район до свого складу прийме Новотроїцький та Іванівський райони.

Таким чином, вважають автори законопроекту, вищевказані райони отримають більше влади та повноважень на місцях. Також вони отримають у свою власність майно, яке перебувало на балансі ОТГ та райрад.

Тэги:

Депутати Херсонської облради перенесли розгляд питання звільнення директора будинку-інтернату

Правительство Гройсмана выиграло противостояние с газовым монополистом

Депутат Херсонского горсовета заявил о возможном выходе из фракции

Херсонские депутаты «дали добро» Власову на приватизацию