Херсонська обласна лікарня отримає нове обладнання

Автор: Дарья Мельник10 Май 2019 19:03
Херсонська обласна лікарня отримає нове обладнання

Друга ланка медичної реформи продовжує набирати обертів. Так, у рамках реформування, на базах медичних закладів Херсона поступово впроваджують програму «Електронна охорона здоров'я».

Аби лікарі повноцінно могли працювати, кожен заклад повинен бути забезпечений модернізованим комп'ютерним обладнанням, яке дозволить зчитувати дані з медичних карток та приєднуватися до головної бази пацієнтів.

Саме тому Херсонська обласна клінічна лікарня поступово вирішує цю проблему, закуповуючи нове обладнання. За даними порталу публічних закупівель «Dozorro», медичний заклад оголосив тендер на 46 тисяч 606 гривень. Вищевказану суму планують витратити на придбання лазерних принтерів у кількості чотирнадцяти штук, а також необхідні комплектуючі.

Переможцем, а отже і поставником даної продукції є ФОП Шевчук Оксана Олександрівна. Згідно з документом, техніка має бути доставлена до кінця поточного року.

Тэги:

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

В Doctor Online доступны бесплатные онлайн консультации с врачами-кардиологами Национального института сердечно-сосудистой хирургии имени Н.Н. Амосова

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020