Автор: Аркадій Ліснічук11 Апр. 2019 12:10

Херсонське управління транспорту не змогло обрати у кого придбати 16 нових автобусів

Херсонське управління транспорту не змогло обрати у кого придбати 16 нових автобусів
Фото: ілюстраційне

З самого початку багатомільйонний тендер на придбання 16 нових автобусів для управління транспорту Херсонської міськради отримав скандальний характер.

Майже одразу після оголошення тендеру на суму понад 36,2 млн грн один із учасників тендеру подав скаргу до антимонопольного комітету. На думку директора фірми, замовник, тобто управління транспорту, встановив такі вимоги, які звужують коло потенційних учасників. Також є підстави вважати, що управління транспорту перебуває в прямомій змові з виробником автобусом «Еталон». Автобуси тільки цієї марки підходять під умови тендера.

Скандал навколо даного тендера продовжився й після оприлюднення результатів аукціону. Одразу всі п’ять учасників тендеру поголовно отримали відмови.

У протоколі звіту засідання тендерного комітету йдеться, що більшість учасників отримали відмову через допущення помилку у тендерні документації та невідповідності автобусів, які компанія пропонували поставляти у Херсон.

Найцікавіше, що компанія ТОВ «Еталон авто» також отримала відмову через допущення помилки у документації, яку вони надали на розгляд тендерному комітету. Зазначимо, що саме цю компанію пов’язували із тим, що вона вступила у попередню змову із управлінням транспорту Херсонської міськради.

Тэги:

У херсонской маршрутки опять отпало...

Із вересня вся електроенергія має продаватися на біржі — Нацкомісія

Что ждать от курса на этой неделе?

Зарплата директора троллейбусного депо – немалых размеров