Херсонське відділення НСЖУ засуджує проведення телемосту із російським телеканалом

Автор: Иван Подлесный08 Июля 2019 16:40
Херсонське відділення НСЖУ засуджує проведення телемосту із російським телеканалом

Національна спілка журналістів України засуджує проведення телемосту між телеканалами «Ньюзван» та «Росія24». Про це вони заявили на сторінках у соцмережах.

«Національна спілка журналістів України (НСЖУ) засуджує можливе проведення телемосту українським телеканалом Ньюзван та державним російським телеканалом Росія24. Наша позиція однозначна - «російські ЗМІ несуть пряму відповідальність за розпалювання ворожнечі та поширення інформаційної пропаганди, спрямованої на дестабілізацію ситуації в Україні» (цитата із заяви Правління НСЖУ, квітень 2018). Ми готові захищати широкі права українських журналістів та українських ЗМІ, водночас обурливою є пряма співпраця із російським пропагандистським телеканалом. Закликаємо колектив телеканалу Ньюзван дотримуватися чинного законодавства та норм медіарегулювання, які забороняють трансляцію в українському ефірі російських телеканалів. При цьому власники та керівники медіа повинні враховувати , що свідома співпраця з державними російськими медіа може бути фактором, який спричинить протестні акції (та цілком реально - фізичну агресію)... НСЖУ закликає телеканал Ньюзван якомога скоріше переглянути своє рішення щодо проведення телемосту з каналом Росія24», - заявили у НСЖУ.

Проти проведення телемосту із країною-агресором виступила й голова обласного відділення НСЖУ Любов Брусик.

Президент України також засудив проведення заходу. Володимир Зеленський назвав анонсований телеміст України з Росією дешевим і небезпечним піар-ходом перед виборами. Про це він заявив у своєму відеозверненні, яке опублікував Офіс президента в Facebook.

"Треба поговорити? Згоден. Спочатку українці з вами. Ви розумні люди і повинні на мить відключити емоції і трохи включити голову. Анонсований телеміст – це дешевий, але небезпечний, піар-хід перед виборами, мета якого знову поділити нас з вами – всіх українців, на два табори. Першому табору політики розкажуть: "Звичайно, давайте поговоримо, треба забувати образи, ми ж братні народи. Подумаєш, тисячі загиблих наших

Тэги:

ЦНАП відкрився у Чаплинській ОТГ

Советницей Мангера станет чиновница Херсонской ОГА

Депутаты Херсонского облсовета провалили голосование против «формулы Штайнмаера»