Херсонські аудитори з початку 2019 року відшкодували втрат на суму понад 9 млн грн

Автор: Иван Подлесный19 Июля 2019 08:45
Херсонські аудитори з початку 2019 року відшкодували втрат на суму понад 9 млн грн

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області протягом січня – червня поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 9,1 млн грн. За результатами заходів керівниками місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийнято 16 управлінських рішень та враховано 51 пропозицію за результатами державних фінансових аудитів. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій, проведених спеціалістами управління, розпочали 7 досудових розслідувань. Повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення вручено 2 службовим особам. До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 7 фінансових санкцій у вигляді зупинення і призупинення операцій з бюджетними коштами.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано інформацію про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 2,0 млн грн.

За недотримання законодавства 26 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної, 3 осіб звільнено з посад. Окрім того, херсонські аудитори ініціювали 8 позовів щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури.

Тэги:

Яку допомогу отримують херсонці хворі на діабет

Голова Верховної Ради України закликає херсонців залучати іноземні інвестиції

У Херсоні експериментуватимуть з “нічними маршрутами”

В Украине введут электронные акцизы: сколько это будет стоить бизнесу

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту