Херсонські депутати звернуться до Міністерства інфраструктури

Автор: Дарья Мельник08 Февр. 2019 14:45
фото: Антон Костюк

Сьогодні на черговій сесії Херсонської обласної ради депутати обговорили ремонт дорожного покриття та підтримали направлення звернення до Міністерства інфраструктури та Державного агентства автомобільних доріг (Укравтодор).

Одним з найголовніших прохань є включення дороги загального користування державного значення «Херсон-Нова Каховка-Генічеськ» до переліку об'єктів, які потребують капітального ремонту першочергово.

З відповідним клопотанням до облради звернулися голови Генічеського, Новотроїцького та Каховського районів. Наразі дорога знаходиться у незадовільному стані. Майже повністю вкрита вибоїнами та глибокими ямами, які наносять шкоду не лише транспорту, а є причинами більшості ДТП. Також за словами районних представників, зазначена дорога є стратегічно важливою, адже нею здійснюється автомобільне сполучення між обласним і районними центрами, проїзд до населених пунктів курортної зони узбережжя Азовського моря.

За даними Служби автомобільних доріг у Херсонській області, орієнтовна вартість ремонтних робіт на вказаній дорозі в межах Генічеського, Новотроїцького та Каховського районів (протяжність – 138,6 кілометра) складає 2,6 мільярда гривень.

Тэги:

Херсонские мамы объединились против детской онкологии

В Херсоне почтили память воинов-интернационалистов

На границе с Крымом действует нелегальная автостанция

Как определить, чье имя достойно увековечения в названиях улиц и скверов?

В здании райсовета Херсона открыли бессрочную фотовыставку