Херсонські прикордонники пригостили першачків польовою кашею та дали покерувати військовою технікою

Автор: Мирослава Кошкина03 Май 2019 11:16
Херсонські прикордонники пригостили першачків польовою кашею та дали покерувати військовою технікою

Учора у Херсоні відбувся урочистий захід на честь прикордонників. Святкування пройшло у Гімназичному сквері поблизу пам’ятнику «Прикордонникам», де зібралося близько сотні містян: представники духовенства та влади, небайдужі херсонці та військові в зелених беретах.

До поздоровлень выйськових з їх професійним святом Днем прикордонника приєдналися їх друзі – учні та вчителі Херсонської школи №16 з вивченням мов національних меншин. У своєму привітанні директор школи Людмила Шалаєва подякувала прикордонників за плідну співпрацю в справі патріотичного виховання учнів школи, за підтримку колективу навчального закладу, яке стало вже традицією.

А школяри привітали героїв в зелених беретах піснями та віршами. За гарний виступ дітей подякував начальник Азово-Чорноморського регіонального прикордонного управління генерал-майор Володимир Бондар та подарував їм кошик солодощів.

Після офіційної частини прикордонники влаштували для дітей справжнє свято. Першокласникам організували пізнавальну та цікаву екскурсію – школярів ознайомили з військовою технікою, яка стоїть на озброєнні прикордонників. Потім військові пригостили дітей польовою кашею, яка видалась їм дуже смачною. Першокласники їли з апетитом частування та ділилися враженнями від екскурсії.  

За словами директора школи Людмили Шалаєвої, учні були в захваті від цього заходу.

«Вони мали можливість не тільки подивитись на військову техніку, але й помацати, полазити, посидіти в військових автомобілях, покерувати, покрутити кермо і послухати цікаву розповідь про це обладнання», - розповіла директор школи.

Слід зазначити, що херсонські прикордонники вже два роки співпрацюють и допомагають школі №16. За цей час відбулося багато спільних заходів, метою яких було патріотичне виховання дітей.

Також учні всіх класів побували на екскурсії на території Херсонського прикордонного загону, в минулому році навіть одне із засідань шкільного парламенту проходило там.

Крім того, кілька разів прикордонники та колишній начальник цього управління генерал-майор Андрій Ігнатьєв проводив зустрічі зі старшокласниками на патріотичну та профорієнтаційну теми. Продовжили цю роботу ветерани-прикордонники, вони недавно були на зустрічі з дітьми у школі. Їх представники завжди присутні на загальношкільних святах.

В минулому році військові Азово-Чорноморського регіонального прикордонного державного управління подарували школі проектор, екран, а в цьому році якісні м'ячі для уроків фізкультури.

Тэги:

Херсонські прикордонники не дали вивезти до Криму 6 кілограмів канабісу

Побори у школах Херсонщини: на "гарячу лінію" вже надійшло 18 звернень

Неповнолітню «Джульєтту» з Херсонщини поліцейські розшукали у місті Кам’янське