Херсонські учні отримали екологічні щоденники

Автор: Дарья Мельник25 Августа 2019 09:25
Херсонські учні отримали екологічні щоденники

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», у Херсоні провели пробну екологічну акцію «Tetra-pack». Так, усі бажаючі долучитися до акції та подбати про екологічний стан свого міста зібрали паперові вироби та відправили на переробку. Загалом під час пробної акції вдалося зібрати ящик з наповненням (ред.- тетрапаки, горнятки з-під кави) у 1200 грамів. Відомо, що продукція поїхала до київського підприємства «Зелений птах». Там вона буде відсортована та перероблена. 

За словами керівниці Центру екологічної інформації Херсонської обласної бібліотеки ім. Гончара Юлії Тищенко, з тетропаку виготовляють книжки, блокноти, щоденники та безліч інших корисних речей.

До акції долучилися й учні Херсонської загальноосвітньої школи №32. Більше того, школярі вже отримали гарні призи за участь – щоденники.

«У новому навчальному році учні декількох класів ЗОШ №32 будуть записувати домашні завдання в екощоденниках, виготовлених з перероблених тетрапаків та горняток з-під кави. Дякуємо за цікаву ідею та допомогу»,- прокоментувала організатор Zero Waste School: Херсон Ольга Демченко.

Тэги:

В Україні значно подорожчає вища освіта: до чого готуватися батькам абітурієнтів

Кто же себя подпитывает на школьном питании?

Отходы херсонцев приносят прибыль, но не городу. Сломает ли схему новое КП?

Как получить компенсацию за образование в 2020 году (инфографика)

Рабочая комиссия по питанию школьников Херсона до сих пор нерабочая