Херсонські юніори стали чемпіонами світу з пляжної боротьби

Автор: Иван Подлесный14 Августа 2019 07:45

Вихованці комунального закладу «ДЮСШ з вільної боротьби» Херсонської обласної ради у складі збірної команди України взяли участь у Чемпіонаті світу з пляжної боротьби серед юніорів. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.

У рамках змагань, які відбулися з 9 по 11 серпня в Одесі, два наших спортсмени стали абсолютними чемпіонами у своїх вагових категоріях. Так, Максим Лавров виборов 1 місце у ваговій категорії до 70 кг, а Роман Довгалюк – 1 місце у ваговій категорії понад 70 кг. У командному заліку юніори посіли 1 місце.

Тэги:

В Херсоне стартовали самые массовые соревнования по футболу - «Кожаный мяч»

Определились участники финала Кубка Херсона по морскому многоборью среди школьников

Збір зброї, змагання та смаколики: як у Каховці пройшов фестиваль "Козацькі розваги"