Херсонський депутат вкотре постане перед судом

Автор: Аркадій Ліснічук17 Июля 2019 12:20
Херсонський депутат вкотре постане перед судом
Фото: ілюстраційне

3 вересня о 14:30 Херсонський міський суд в черговий раз продовжить засідання за трьома кримінальними справами щодо депутата Дніпровської райради Херсона від «Опоблоку» Олександра Власова. Про це у соціальній мережі повідомила голова «Херсонської самооборони» Інна Усачова.

«Наступне судове засідання призначено на 3 вересня на 14:30, раніше суддя Зубов міг, але хтось із 3-х адвокатів Олександра Власова мав то запланований розгляд іншої справи, то відрядження», - говорить Усачова.

Нагадаємо, що Власова звинувачують в нанесення тілесних ушкоджень активісту організації «Громадянський корпус АЗОВ» Вадиму Кравченко. Дані події відбувалися в грудні 2015 року. Після пленарного засідання сесії міської ради сталася бійка між Олександром Власовим і Вадимом Кравченко. Тоді депутат від "Опоблоку" відкусив супротивнику вухо і намагався видавити очі. Причиною конфлікту – інформація, яку отримав Кравченко, а саме, що організація "Комітет Народного Контролю",  яку у Херсоні очолював Власов, збирала людей на проплачений мітинг.

Також його звинувачують в розбійному нападі на активістку Наталю Вотейчкіну. Сам напад відбувся в ніч з 28 на 29 серпня минулого року в офісі організації «Херсонська самооборона». За словами постраждалих, Власов і його дружина вкрали мобільний телефон і техніку організації.

Є кримінальне провадження і за фактом підробки документів. Йдеться про довідку обласного наркодиспансеру, яку надав обвинувачений раніше в суді, щоб уникнути покарання за керування автомобілем в нетверезому стані.

Тэги:

Украинские бизнесмены будут предоставлять отчетность по упрощенной системе

Яку допомогу отримують херсонці хворі на діабет

Голова Верховної Ради України закликає херсонців залучати іноземні інвестиції

У Херсоні експериментуватимуть з “нічними маршрутами”

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту