Херсонському музичному училищу виповнилося 110 років

Автор: Иван Подлесный15 Мар. 2019 15:32
Херсонському музичному училищу виповнилося 110 років

14 березня Херсонське музичне училище святковим концертом відзначило 110-ту річницю з дня заснування. На захід завітали викладачі, студенти, ветерани цього навчального закладу, шанувальники музичного мистецтва  Херсона та області,  керівництво обласної влади. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Відкрили концерт студентським гімном «Гаудеамус» у виконанні хору й оркестру цього навчального закладу. Директор училища Олена Липа, вітаючи колектив з ювілеєм, зазначила, що кожне покоління викладачів зробило вагомий внесок у його розвиток. Також вона подякувала обласній владі за всебічну підтримку  Херсонського музичного училища.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій також привітав колектив училища з ювілеєм і зазначив:

«Наразі обласна влада турбується про те, аби такі важливі для громади заклади, працювали і розвивали культурні традиції Херсонщини, проводили цікаві та різноманітні фестивалі й конкурси. Це є духовне виховання наших громадян».

На святковий концерт Херсонського музичного училища завітало чимало гостей з Херсона та області, аби насолодитися музичними творами цього навчального закладу. Бурхливими оплесками присутні виражали власний захват від концерту і дякували його колективу за можливість поринути у безмежний світ музики.

Тэги:

У Херсоні піднімуть ціну на водопостачання: чи покращає якість води?

Пятница стала днем испытаний для херсонцев

В Херсоне образовалась огромная пробка (видео)

У Херсоні сталося чергове ДТП (фото)