«Херсонтеплогенерація» оприлюднила нові можливі тарифи на тепло

Автор: Виталий Яшков11 Октября 2018 15:24
«Херсонтеплогенерація» оприлюднила нові можливі тарифи на тепло

Приватне підприємство «Херсонтеплогенерація» має намір здійснити зміну тарифів на послугу з централізованого опалення, що надається населенню. Як повідомляє управління громадських зв'язків Херсонської міськради, ПП пропонує встановити тарифи в таких розмірах:

- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1597,54 грн/Гкал (з ПДВ);

- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 36,51 грн. за 1 кв. м. за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ).

Діючі тарифи на опалення було встановлено у листопаді минулого року. За цей час, як наголошує адміністрація ПП «Херсонтеплогенерація», зросли мінімальна зарплата, тариф на електроенергію, ціни на воду та водовідведення, паливно-мастильні матеріали, ставки податків та зборів. Це і стало причиною рішення про підвищення тарифу на централізоване опалення. Якщо нові тарифи буде ухвалено, зростання складе 12%.

Зауваження і пропозиції адміністрація ПП «Херсонтеплогенерація» приймає до 20 жовтня за адресою: вулиця Кутузова, 2а, поштовий індекс 73034. Або на електронну пошту: teplosetkh@gmail.com.

Як раніше повідомляла "Гривна", нові підвищені тарифи на послугу з централізованого опалення для населення також розробили й інші теплопостачальні компаніі міста, зокрема "Херсонтеплоенерго".

Тэги:

У Херсонській ОДА створили робочу групу з питань ТЕЦ

Новотроїцькі підприємці «не чули» про мінімальні роздрібні ціни на алкоголь

Мінування: поліція змінить алгоритм дій

Перший заступник Представника Президента у Криму звернувся до Зеленського

Нові обличчя у політиці: успішний бізнесмен йде на вибори від «Слуги народу»