І ремонт зробимо, і транспорт придбаємо: активний розвиток херсонської лікарні

Автор: Дарья Мельник17 Октября 2019 13:10
І ремонт зробимо, і транспорт придбаємо: активний розвиток херсонської лікарні

Дирекція комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Карабелеша» продовжує створювати належні умови як для пацієнтів, так і для персоналу. Нагадаємо, що саме ця медична установа має найбільшу кількість підписаних декларацій та отримує гідне фінансування від Національної служби здоров'я України (НСЗУ).

Днями було завершено тендер на проведення капітального ремонту для персоналу гастроентерологічного відділення. За даними сайту публічних закупівель «Prozorro», на проведення ремонтних робіт витратять майже в 51 тисячу гривень. Роботи виконуватиме підрядна бригада ФОП Любов Сухар.
Варто зазначити, що дана компанія неодноразово вигравала тендери та проводила ремонтні роботи у лікарні ім. Карабелеша, а саме у дитячій поліклініці та фахових кабінетах.

Вирішили не зволікати й одразу оголосили новий тендер. Тільки цього разу на закупівлю нового транспортного засобу. Придбання легкового автомобіля «RENAULT DOKKER Expression» обійдеться у 470 тисяч гривень.

Згідно з тендерною документацією, закінчити ремонтні роботи та доставити автомобіль повинні не пізніше кінця поточного року.

Тэги:

Конкуренція приватних курсів та державних закладів Херсону

Тиждень.Travel у Херсоні: про історичну «консервацію», життя на дотик та інші історії

Вода в Херсоне и пригородах: можно ли считать её качественной?

Праздник - это искусство: херсонский ведущий поделился своими секретами

Херсонці зможуть долучитися до розвитку міста