Автор: Аркадій Ліснічук30 Августа 2019 10:15

«Іловайськ-2014»: херсонці вшанували полеглих захисників України

«Іловайськ-2014»: херсонці вшанували полеглих захисників України
Фото: автора

Вчора на площі Свободи херсонці вшанували пам'ять воїнів, які загинули в Іловайському котлі захищаючи незалежність України. Саме 29 серпня, рівно п’ять років назад, сталася наймасштабніша трагедія, яке забрала життя 366 українських воїнів, ще 429 було поранено, а 300 – потрапили у полон.

Пам’ятний захід розпочався із молитви за душі полеглих воїнів. Потім ведучий під супровід оркестру поіменно назвав херсонських бійців, які загинули в Іловайську. У цей час на очах у присутніх почали з’являтися сльози.

«Вічна пам’ять мужнім херсонцям», - сказав ведучий.

Після цих слів усі присутні низько поклонили голови й затихли на хвилину, щоб вшанувати пам’ять полеглих бійців.

Також цього дня на площі Свободи була відкрита фотоекспозиція «Іловайськ-2014». Там було представлено 16 світлин херсонських воїнів, що полягли під Іловайськом. Особливістю даної експозиції стали закривавлені соняхи, які символізують одну з найкривавіших трагедій російсько-української війни.

Зазначимо, що саме 29 серпня за наказом Президента України Володимира Зеленського визначено Днем пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет й територіальну цілісність України.

Тэги:

Протест против защитных масок: херсонка надела маску на макушку

Большая польза от маленькой марки

Хирург Юрий Вороной: не всегда природа отдыхает на детях

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020

На месте «Белого дома» в центре Херсона 100 лет назад располагался... цирк!