Ініціативні громадяни Херсонщини власноруч підготовлюють курорти до відкриття сезону

Автор: Дарья Мельник20 Апр. 2019 15:44
Ініціативні громадяни Херсонщини власноруч підготовлюють курорти до відкриття сезону
фото: Ірина Костенко

Мешканці Херсонщини продовжують масово прибирати території населених пунктів. Сьогодні до місячника чистоти долучилися громада й ініціативна група курортного селища Лазурне. «Зробимо Лазурне чисте разом»,- з таким лозунгом вони вийшли на берег моря, аби прибрати стихійні смітники, відходи та інше.
Варто зазначити, що прибирання було проведено не лише у рамках Всеукраїнської екологічної акції, а більше перед відкриттям курортного сезону. Адже чистота та нормальні умови – гарантія повернення туриста.

Попри додаткові повідомлення, небайдужих та ініціативних виявилася незначна кількість. Та це ніяк не вплинуло на процес, і мешканцям вдалося привести до нормального санітарного стану пляж з території пансіонату «Парус» до території пансіонату «Чайка». Усе що для цього виявилось потрібним – базовий інвентар та гарний настрій.

«Ми не залишаємося байдужими до становища нашого селища. Цього разу плідно попрацювали, прибравши значну територію. І це вже результат. Сподіваємося, що ініціатива буде виникати не лише у період підготовки до відкриття сезону, а регулярно. Робимо добру справу та закликаємо інших»,- зазначила фахівець зв'язків з громадськістю організації «Ініціативна громада Лазурного» Ірина Костенко.

Тэги:

Минулої доби у Херсонській області на відкритих територіях зафіксовано 9 пожеж

Через будівельні роботи на КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» будуть пропускати тільки пішоходів

У Голій Пристані на дорозі перевернувся легковий автомобіль (відео)