Ініціативні громадяни Херсонщини власноруч підготовлюють курорти до відкриття сезону

Автор: Дарья Мельник20 Апр. 2019 15:44
Ініціативні громадяни Херсонщини власноруч підготовлюють курорти до відкриття сезону
фото: Ірина Костенко

Мешканці Херсонщини продовжують масово прибирати території населених пунктів. Сьогодні до місячника чистоти долучилися громада й ініціативна група курортного селища Лазурне. «Зробимо Лазурне чисте разом»,- з таким лозунгом вони вийшли на берег моря, аби прибрати стихійні смітники, відходи та інше.
Варто зазначити, що прибирання було проведено не лише у рамках Всеукраїнської екологічної акції, а більше перед відкриттям курортного сезону. Адже чистота та нормальні умови – гарантія повернення туриста.

Попри додаткові повідомлення, небайдужих та ініціативних виявилася незначна кількість. Та це ніяк не вплинуло на процес, і мешканцям вдалося привести до нормального санітарного стану пляж з території пансіонату «Парус» до території пансіонату «Чайка». Усе що для цього виявилось потрібним – базовий інвентар та гарний настрій.

«Ми не залишаємося байдужими до становища нашого селища. Цього разу плідно попрацювали, прибравши значну територію. І це вже результат. Сподіваємося, що ініціатива буде виникати не лише у період підготовки до відкриття сезону, а регулярно. Робимо добру справу та закликаємо інших»,- зазначила фахівець зв'язків з громадськістю організації «Ініціативна громада Лазурного» Ірина Костенко.

Тэги:

Трускавець, Одеса, Львів: де цього року оздоровлятимуть дітей Херсонщини

Майже 2 млрд грн планують витратити на ремонт доріг на Херсонщині

Херсонська ОДА на розвиток рибного господарства витратить близько 15 млн грн

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Минулоріч на Херсонщині місцеві бюджети отримали більше податків: з чим це пов’язано