Інтерв’ю з народною артисткою України Ніною Матвієнко (прямий ефір)

Автор: Аркадій Ліснічук29 Ноября 2019 13:15
Інтерв’ю з народною артисткою України Ніною Матвієнко (прямий ефір)

Вперше відома українська співачка Ніна Матвієнко відвідала Херсонську область у жовтні, коли вона була у складі журі всеукраїнського дитячого фестивалю «Парад зірок». Після того, як народна артистка України зустрілася безпосередньо із нашим мальовничим краєм та його юними талановитими мешканцями, вона для себе твердо вирішила, що має обов’язково сюди повернутися, але тільки із сольним концертом.

Так, саме сьогодні до Херсона з сольним концертом завітає легенда української народної пісні з унікальним голосом – Ніна Матвієнко. Творчий вечір зі співачкою відбудеться о 18:00 в обласному палаці молоді та студентів. Також вже завтра, 30-го листопада, вона завітає й до Нової Каховки, аби й там провести творчий вечір, який відбудеться в палаці культури також о 18:00.

Як зазначила керівниця благодійного фонду «Ангел бажань» Тетяна Буренко, всі кошти, які будуть зібрані з творчого вечора, направлять на благодійність. 19 та 20 грудня 2019 року у день Святого Миколая для дітей з багатодітних, малозабезпечених родин, дітей ветеранів АТО та дітей-чорнобильців буде влаштовано новорічний ранок «Снігова королева».

Перед концертом Ніна Матвієнко люб’язно погодилася стати гостею прямого ефіру у нашому проекті «Говорять херсонці». Тож, про життєвий й зірковий шлях легендарної української співачки, творчі злети й падіння та ще багато цікавих фактів із біографії Ніни Матвієнко – дивіться у прямому ефірі на сайті «Гривна»:

Тэги:

Тротуары обходим по дороге, ямы на дороге объезжаем по тротуару...

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020

Амброзия: кому – насморк, кому – барыш

Верховный суд поддержал сына умершей учительницы

Открыли рынки. Лишь бы не дорогу вирусу