Капітальний ремонт Новоолексіївської школи обійдеться в декілька мільйонів гривень

Автор: Дарья Мельник09 Августа 2019 17:05
Капітальний ремонт Новоолексіївської школи обійдеться в декілька мільйонів гривень

На Херсонщині продовжують модернізувати навчальні заклади. Якщо раніше управління турбувалися лише про забезпечення дітей новим обладнанням у рамках Нової української школи (НУШ), то наразі приступили до проведення ремонтних робіт. Нагадаємо, що наразі ремонт будівель триває у каховських закладах освіти.

У Генічеському районі також вирішили не зволікати і привести Новоолексіївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 до ладу.

За даними сайту публічних закупівель «Prozorro», група централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти Херсонської області оголосила тендер на проведення термомодернізації Новоолексіївської ЗОШ №2. Капітальний ремонт обійдеться державній установі у значну суму – понад 4 мільйони гривень.

Згідно з тендерною документацією, ремонт фасаду та термомодернізація будівлі має бути завершена не пізніше 20 грудня поточного року.

Нагадаємо, що у цьому ж навчальному закладі планується реконструювати дах. На проведення робіт виділено понад 3 мільйони гривень.

Тэги:

Школы в Херсоне: переход количества в «какчество»

Новый выпуск газеты «Гривна» №27 от 1 июля 2020

Новый курс доллара, тарифы на газ и выплаты: что ждет украинцев в июле