Керченський міст зміщується: які загрози несе споруда

Автор: grivna.ks.ua25 Ноября 2018 17:51

Висновки про те, що Керченський міст поступово зміщується, зроблені на основі інтерферометричного методу обробки даних космічних знімків, зроблених зі сторони тимчасово окупованого Кримського півострову та острова Тузли.

Зокрема, як повідомляє на своїй сторінці у соцмережі Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України, зафіксовано декілька критичних ділянок, де відбуваються процеси зміщення:

1. у районі штучного насипу з боку Кримського півострову відмічаються об’єкти з вертикальними зміщеннями зі швидкістю від 89 міліметрів (просідання) до 52 міліметрів на рік (підняття);

2. у центральній частині мосту відмічається підняття арки залізничного сполучення зі швидкістю до 30 міліметрів на рік. Однак арка автомобільного сполучення просідає зі швидкістю до 32 міліметрів на рік;

3. на території острова Тузла спостерігаються дві небезпечні ділянки:
- перша - частина коси просідає зі швидкістю від 10 до 90 міліметрів на рік;
- друга – об’єкти поруч з ділянкою мосту просідають зі швидкістю до 83 міліметрів на рік.

Виявлені вертикальні зміщення арок Керченського мосту, за оцінками фахівців, свідчать про нестабільність морського дна у місцях встановлення опор та мають негативний вплив на акваторію Чорного моря, можуть нести загрози життю і здоров’ю людей. Складні погодні умови, особливо у зимовий період, в сейсмічно нестабільному районі можуть посилити дестабілізуючі фактори впливу на стійкість Керченського мосту.

 

Тэги:

Херсонское общежитие осталось без водоснабжения

Стихийные торговцы Херсона "попались на крючок" полиции

Московский суд отклонил апелляции на арест херсонских моряков

Херсонские мамы объединились против детской онкологии

В одному з університетів Херсона подбали про людей з обмеженими можливостями