Компанія-фігурант кримінальної справи продовжує вигравати тендери на Херсонщині

Автор: Аркадій Ліснічук10 Май 2019 18:04
Компанія-фігурант кримінальної справи продовжує вигравати тендери на Херсонщині
Фото: ілюстраційне

Комунальне підприємство «Голопристанська центральна районна лікарня» оголосила тендер на капітальний ремонт двох відділень медичного закладу. Перемогу у тендері отримала компанія ПП «Еліт – Буд», яка запропонувала ціну в 1 млн 423 тис. грн. Про це йдеться на сайті державних закупівель «Prozorro».

У тендерній документації зазначено, що підрядник має закінчити капітальний ремонт до 31 грудня цього року.

За даними аналітичної системи «Youcontrol», власником «Еліт – Буд» є Вадим Дробишевський – син директора КП Голопристанської райради «Обрій» Миколи Дробишевського.

Також «Еліт – Буд» має досить-таки сумнівне минуле. За даними єдиного реєстру судових рішень України, дана компанія виступає фігурантом кримінальної справи за фактом привласнення або розтрати бюджетних коштів.

У матеріалах кримінальної справи йдеться, що у минулому році на сесії Олешківської райдержадміністрації було виділено понад 1,5 млн грн на будівництво водопровідної мережі. Далі слідчими було встановлено, що для уникнення процедури публічних закупівель чиновники Олешківської РДА спеціально занизили ціну до 1 млн 499 тис. грн (Якщо очікувана вартість робіт складає від 1,5 млн грн – це тендер, якщо менша – прямий договір) та уклали договір із «Еліт – Буд». Компанія в повному обсязі отримала кошти на виконання робіт, але по факту водопровід залишається не побудованим й по сьогоднішній день.

Зазначимо, що за минулий рік компанія із установчим капіталом в 1000 грн виграла два тендери на загальну суму близько 4,9 млн грн.

Тэги:

Украинские бизнесмены будут предоставлять отчетность по упрощенной системе

Голова Верховної Ради України закликає херсонців залучати іноземні інвестиції

В Украине введут электронные акцизы: сколько это будет стоить бизнесу

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Українські підприємці зможуть отримати кредити під 5-9%