Мабуть, на морі у Залізному Порту працюють клофелінниці...

Автор: Олеся ЛУНІНА09 Августа 2018 12:26

У літній період швидка допомога все частіше поспішає на узбережжя – там часто й густо трапляються неприємні випадки з курортниками.

Зокрема, як розповіла заступник головного лікаря з оперативної роботи облцентру екстреної медичної допомоги Інесса Чамлай, 4 серпня вночі був виклик у село Залізний Порт Голопристанського району. Там біля бару «Ямайка» знайшли на хвилерізі чоловіка 25 років без свідомості. Попередньо він отримав отруєння невідомою речовиною і впав у кому.

Приблизно через три години медики виїжджали на те ж узбережжя. Там біля клубу «Тарантіно» знайдено хлопця 20–22 років у комі, який також міг отруїтися невідомою речовиною.

А 2 серпня ввечері в селі Виноградово Олешківського району травмувався, стрибаючи у воду, 32-річний чоловік, який був у стані алкогольного сп’яніння. Він стрибнув у канал із висоти 5 метрів. Попередній діагноз: «кататравма. Відкрита черепно-мозкова травма. Струс головного мозку. Перелом кісток носа».

Поспішала швидка й до підлітків, які постраждали від власних батьків. Увечері 5 серпня в селищі Корсунка (Нова Каховка) 16-річного хлопця побив і душив батько. У підлітка – ЧМТ, струс головного мозку, забій грудей, стан після удушення.

А в 22:38 був виклик у селище Чаплинка. Там батько побив 12-річного сина. В хлопця – ЧМТ, струс головного мозку.

30 липня в селі Преображенка Чаплинського району медиків чекала дівчинка 4 років, яка засунула в ніс батарейку.

Був виїзд швидкої й до 10-річної херсонки, яку на вулиці 295-ї Стрілецької дивізії вкусила за сідницю невідома собака біля під’їзду. Дівчинка сказала, що собаку не провокувала на агресію.

4 серпня госпіталізували мешканця села Нововоскресенське Нововоронцовського району, на якого кинувся домашній кабан і розірвав йому руку. 29-річний чоловік був у стані алкогольного сп’яніння.

Читайте також: На Херсонщині діти п'ють, старі тонуть, павуки та гадюки кусаються... Не літо, а сама халепа!

Тэги:

От херсонских коммунальщиков одни убытки?

В Новой Каховке наказали ученика и директора школы за кибербуллинг

На Херсонщине фура попала в ДТП

С марта субсидию будут выплачивать одновременно с пенсией