Автор: Иван Подлесный14 Октября 2019 18:50

Макс Кідрук презентує новий роман у Херсоні

Макс Кідрук презентує новий роман у Херсоні

Відомий український письменник Макс Кідрук відвідає Херсон в рамках всеукраїнського туру, який розпочався у Києві 10 вересня. Зустріч із херсонськими читачами та презентація нового роману «Доки світло не згасне назавжди» відбудеться 3 листопада у креативному просторі Hubway.

Читачі роману «Доки світло не згасне назавжди» навіть зможуть поспілкуватися з одним із його головних героїв. Для цього створено спеціальний мобільний додаток. Організатори зустрічі із Кідруком у Херсоні обіцяють багато сюрпризів.

«Оскільки це п'ята зустріч Макса із херсонцями, то ми підготували парочку сюрпризів. Один відкрию: це серія статей із цікавинками про Макса. У цікавих людей завжди цікаве життя, але не всі і не завжди про це знають. Отже, читайте - і знайдете. Про другий сюрприз поки мовчу», - пише у соцмережах Євгенія Вірлич.

Презентація роману «Доки світло не згасне назавжди» почнеться 3 листопада о 16:00. Вартість квитків – 80 гривень. Придбати їх можна буде безпосередньо на місці проведення заходу та за допомогою онлайн-сервісу.

Тэги:

Протест против защитных масок: херсонка надела маску на макушку

Большая польза от маленькой марки

«Мельпомені» бути: яким буде цьогорічний фестваль

Хирург Юрий Вороной: не всегда природа отдыхает на детях

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020