Міністр у справах ветеранів ознайомилася з роботою медичних закладів Херсонщини

Автор: Дарья Мельник 16 Мар. 2019 10:43
Міністр у справах ветеранів ознайомилася з роботою медичних закладів Херсонщини

Вчора, 15 березня, Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз та голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв відвідали центр високоспеціалізованої медичної реабілітації на базі комунального закладу «Обласна лікарня відновного лікування». Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Вони ознайомились з умовами лікування та реабілітації, а також побачили процес фізіологічних процедур, що проводяться в центрі.

«Мене вразив високий рівень технічного оснащення і можливості надавати комплексну та фахову допомогу хворим», - підкреслила Ірина Фріз.

Головний лікар медичного закладу Вікторія Вагнер розповіла про процедури, що сприяють відновленню та реабілітації пацієнтів, а також продемонструвала нове обладнання для лікування. Під час робочої поїздки Міністр у справах ветеранів України побувала в інформаційно-аналітичному центрі медичної статистики.

Крім того, ознайомилась із роботою обласного територіального центру екстреної медичної допомоги, і мала змогу побачити як приймаються виклики та надаються рекомендації через телефон, щодо невідкладної медичної допомоги до приїзду лікаря.

Тэги:

У Херсоні піднімуть ціну на водопостачання: чи покращає якість води?

Пятница стала днем испытаний для херсонцев

В Херсоне образовалась огромная пробка (видео)