Автор: Аркадій Ліснічук21 Мар. 2019 15:05

Міськрада планує ознайомити херсонців із громадським бюджетом

Міськрада планує ознайомити херсонців із громадським бюджетом
Фото: ілюстраційне

Кожен охочий херсонець може долучитися до розвитку міста через громадський бюджет. Він працює так, що містяни подають свої пропозиції, які можуть покращити наше місто, а далі найкращі проекти відбирає координаційний комітет із питань громадського бюджету й вони реалізовуються коштом міського бюджету.

У Херсоні бюджет участі робить тільки перші кроки у своїй реалізації було створено тільки на початку цього року. На першому засіданні було прийнято рішення, що наразі головне завдання координаційного комітету – це донести до херсонців меседж, що вони самі можуть брати участь при формуванні бюджету й надавати свої пропозиції.

Так, сьогодні на офіційному сайті Херсонської міської ради було опубліковано розпорядження міського голови Володимир Миколаєнко про організацію конкурсу на проведення інформаційної кампанії громадського бюджету міста Херсон.

У документі зазначено, що кошти, які будуть виділятися на рекламну продукцію мають піти на створення відеосюжетів, публікації у ЗМІ, проведення тренінгів, прес-конференцій та семінарів.

Тож, після розгляду конкурсною комісії пропозицій учасників найкращі будуть обрані та профінансовані коштом міського бюджету.

Тэги:

Із вересня вся електроенергія має продаватися на біржі — Нацкомісія

Что ждать от курса на этой неделе?

Зарплата директора троллейбусного депо – немалых размеров

Многолетнее хамство херсонской власти