"Мова об`єднує": у Херсоні відзначили перший день дії довгоочікуваного закону

Автор: Дарья Мельник17 Июля 2019 10:00
фото: Антон Костюк

Слава Україні! Героям Слава! Саме з таких вигуків вчора у Херсоні розпочали Всеукраїнську акцію під назвою «Мова об'єднує». Так, біля кінотеатру «Україна» зібралася значна кількість містян, аби відсвяткувати довгоочікувану подію та отримати позитивний заряд енергії.

«Саме сьогодні, 16 липня, в Україні набуває чинності «Закон про мову». Це не просто черговий закон, який пройде повз нас і буде згаданий у певний момент. Варто пам'ятати, що українська мова – майбутнє нашого народу. Вона повинна розквітнути, адже протягом багатьох років люди протистояли утискам інших держав та намагалися зберегти рідну мову. Давайте ми продовжимо цю традицію та нарешті гуртом заговорімо українською»,- зазначила ведуча заходу.

Підтримати акцію погодилися й херсонські музиканти. Гарний настрій присутнім дарували рок-гурт «Windmusic» та лідер гурту «Криголам» Володимир Демченко. Вони виконали відомі українські хіти у незвичайному форматі, що надало їм ще більшої милозвучності.

Найнеочікуванішим та приємним виявилося те, що переважна більшість херсонців завітали на захід в одязі з українським орнаментом, віночками та плакатами на підтримку нового закону.

У ході акції кожен присутній отримав блакитно-жовтий браслет, наліпки на смартфони та повітряні кульки. Відомо, що організаторами акції виступає громадський рух «Відсіч», яким власне й були надруковані сюрпризи.

Тэги:

Вакцинація дорослих: коли херсонцям краще робити щеплення

Депутати розглянуть бюджет Херсона-2020 на цьому тижні

Херсонщина планує вкладати кошти у промоцію агросфери

Південна Агропромислова виставка "Фермер-2020"