На адміністративному кордоні з Херсонщиною посилять відеоспостереження

Автор: Дарья Мельник09 Июля 2019 15:20
На адміністративному кордоні з Херсонщиною посилять відеоспостереження
фото ілюстраційне

В області розроблюють регіональну програму антитерористичних заходів. Даний проект рішення був опублікований на сайті Херсонської обласної ради.

Згідно з офіційним документом, програма розрахована до 2020 року. В рамках програми планується встановлення системи відеоспостереження за адміністративним кордоном, підключення тепловізійних камер на постах спостереження, а також створення єдиного центру обробки, накопичення та аналізу отриманої інформації.

Варто зазначити, що програма була розроблена виключно для безпеки мешканців міста і області, адже Херсонщина межує с окупованою територією Крим.

Окрім цього, поточний рівень терористично-диверсійних загроз у регіоні оцінюється фахівцями як високий. Перебуваючи в зоні агресивних інтересів, Херсонщина залишається територією для реалізації її геополітичних намірів, які безпосередньо завдають шкоди інтересам України.

Відомо, що всього на реалізацію планують витратити близько 7 мільйонів гривень, з них більшу частину, а саме понад 3,5 мільйони гривень у цьому році.

Тэги:

Мероприятия в Херсоне 14-15 декабря

Програма "Книжкового Миколая": чим дивуватиме цьогорічний фестиваль

15 млн грн планують виділити на розвиток освіти у Херсоні

Установить домашний фильтр воды или покупать бутилированную