На адміністративному кордоні з Херсонщиною посилять відеоспостереження

Автор: Дарья Мельник09 Июля 2019 15:20
На адміністративному кордоні з Херсонщиною посилять відеоспостереження
фото ілюстраційне

В області розроблюють регіональну програму антитерористичних заходів. Даний проект рішення був опублікований на сайті Херсонської обласної ради.

Згідно з офіційним документом, програма розрахована до 2020 року. В рамках програми планується встановлення системи відеоспостереження за адміністративним кордоном, підключення тепловізійних камер на постах спостереження, а також створення єдиного центру обробки, накопичення та аналізу отриманої інформації.

Варто зазначити, що програма була розроблена виключно для безпеки мешканців міста і області, адже Херсонщина межує с окупованою територією Крим.

Окрім цього, поточний рівень терористично-диверсійних загроз у регіоні оцінюється фахівцями як високий. Перебуваючи в зоні агресивних інтересів, Херсонщина залишається територією для реалізації її геополітичних намірів, які безпосередньо завдають шкоди інтересам України.

Відомо, що всього на реалізацію планують витратити близько 7 мільйонів гривень, з них більшу частину, а саме понад 3,5 мільйони гривень у цьому році.

Тэги:

Чому збираються мітингувати одинокі мами?

«Лилею» снова делят в суде

Новый выпуск газеты «Гривна» №31 от 29 июля 2020

Люди и звери: кого от кого защищать?

Новый выпуск газеты «Гривна» №30 от 22 июля 2020