Правоохоронці перейшли на посилений режим служби

Автор: Иван Подлесный19 Апр. 2019 14:27
Правоохоронці перейшли на посилений режим служби

Напередодні другого туру виборів Президента України співробітники Держприкордонслужби посили заходи безпеки в підрозділах та місцях несення служби Азово-Чорноморського регіонального управління, зокрема і на адміністративній межі з ТОТ АР Крим. Про це повідомляє прес-служба відомства.

З метою прискорення проведення пропускних операцій в контрольних пунктах в’їзду-виїзду сплановано збільшення кількості робочих місць для здійснення прикордонного контролю. Такі заходи посилення також застосовуються для недопущення провокаційних дій з боку окупантів, підтримання безпеки громадян, які прямують з території анексованого півострову чи у зворотному напрямку.

"Крім того, нагадуємо, що будь-яких змін в порядку перетину адмінмежі немає. У відповідності до чинного законодавства в’їзд на тимчасово окуповану територію АР Крим та виїзд з неї дозволяється через контрольні пункти «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар», які працюють в штатному режимі", - зазначили прикордонники.

Напередодні другого туру виборів Президента України органи виконавчої влади, що підпорядковуються Міністру внутрішніх справ України, переведені на посилений варіант несення служби, повідомили у прес-службі поліції. В обласному главку поліції почали працювати Ситуаційний центр та міжвідомча робоча група. 

Міжвідомча група створена для налагодження оперативної взаємодії між підрозділами та відомствами при вирішенні питань, пов’язаних з виборчим процесом. До складу групи входять керівництво обласних управлінь поліції, патрульної поліції, служби з надзвичайних ситуацій, міграційної та прикордонної служб, Національної гвардії України, Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Тэги:

Допомогти може кожен: на Херсонщині стартує акція "Милосердя"

Херсонщина почне експортувати агропродукцію до Туреччини

В Новой Каховке построят боксы для стоянки общественного транспорта

Зловживання владою: високопосадовець Олешківської РДА й підприємець можуть відправитися за ґрати на 5 років