На День міста Таврійська завітають артисти херсонського театру

Автор: Дарья Мельник13 Августа 2019 18:50
На День міста Таврійська завітають артисти херсонського театру

За місяць у Таврійську відзначатимуть День міста. Попри те, що часу ще вдосталь, організатори вже розпочали активну підготовку.

Відповідно плану заходів, відкриватимуть свято творчі колективи Таврійського міського будинку культури. Вони співатимуть і танцюватимуть з 16:00 до 20:00. Під час концерту передбачається нагородження кращих працівників міста – їх кандидатури підприємства Таврійська вже надали до виконкому, переможців конкурсу на найкращий двір в приватному секторі та прибудинкову територію ОСББ. На даний час виконком визначається з їх кандидатурами.

Окрім цього, саме на 14 вересня до Таврійського виконкому подано три заяви на одруження. Разом зі свідоцтвом про шлюб вони отримають пам’ятні подарунки.

Так, 20:00 до 22:00 перед мешканцями та гостями міста Таврійськ виступатимуть артисти Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Куліша. А вже о 22:00 молодь запрошують на танцювальний захід – дискотеку.

Кульмінацією свята стануть два феєрверки – після концерту та основний – на честь Дня народження міста, який буде запущений з даху п’ятої школи. Відомо, що впродовж дня для дітей будуть працювати надувні батути, а для дорослих – заклади виїзної торгівлі.

 

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №22 от 27 мая 2020

Новый выпуск газеты «Гривна» №21 от 20 мая 2020

Опять звонят мошенники: «Ваш сын попал в беду!»

Літературну «Дебют-газету» купуйте на пошті або передплатіть

Новый выпуск газеты «Гривна» №19 от 06 мая 2020