На Херсонщині ліквідували підпільне виробництво «фірмового» коньяку

Автор: Мирослава14 Мар. 2019 13:00
На Херсонщині  ліквідували підпільне виробництво «фірмового» коньяку

Працівники податкової міліції Херсонщини спільно зі співробітниками Управління захисту економіки Херсонської області ДЗЕ Національної поліції ліквідували два масштабні підпільні виробництва фальсифікованого коньяку під виглядом відомої торгової марки.

У рамках розслідування кримінального провадження було встановлено організовану групу осіб, які впродовж 2018-2019 років здійснювали незаконне масове виготовлення фальсифікованого коньяку на території Херсонської області.

Виробництво «статусного» фальсифікату здійснювали у двох підпільних цехах за допомогою обладнання, що забезпечувало масове виробництво, шляхом змішування спирту з харчовими есенціями, ароматизаторами та барвниками. Вживання сумішей з подібних рідин становить загрозу здоров’я та життю людей. Для більш правдивого вигляду сурогату до оригіналу, умільці використовували відповідну фірмову фурнітуру.

«Готову» продукцію реалізовували як в регіоні, так і на території України, використовуючи для доставки послуги відомих транспортних компаній. Замовлення на доставку приймалися через мессенджери та соціальні мережі.

За результатами проведених заходів вилучено 3,4 тис. літрів спирту, 308,5 літрів готового фальсифікату, 23 літри харчових есенцій в асортименті, харчові барвники, фурнітуру, обладнання для виробництва, розливу та закупорювання фальсифікату, пластикові ємності для зберігання спирту та готової продукції, та 2 автомобілі, які використовувались у незаконній діяльності. Загальна вартість вилученої підакцизної продукції перевищує 2,6 млн. гривень.

В даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, слідство триває, повідомляє прес-служба облуправління ДФС.

Тэги:

Ивановские рестораторы заплатят круглую сумму за «неумение» считать

Сколько предпринимателей Херсонщины продают алкоголь и сигареты

На Херсонщине 700 гектаров занято под ягоды: выращивают даже инжир и годжи

Майже 1,3 мільярда гривень ЄСВ сплатили роботодавці Херсонщини

Херсонские фискалы активно шерстят перевозчиков не только на дорогах, но и на воде