На Херсонщині 258 осіб отримують вищу освіту у рамках обласної програми

Автор: Аркадій Ліснічук19 Октября 2019 09:30
На Херсонщині 258 осіб отримують вищу освіту у рамках обласної програми

258 осіб отримують вищу освіту у рамках обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області», затвердженої рішенням ХІІ сесії обласної ради VII скликання від 10 квітня 2017 року. Іще близько 600 осіб виявили бажання навчатися за рахунок бюджетних коштів у 2020 році. Такий показник дії Програми протягом трьох років. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.

77 випускників шкіл та 181 воїн АТО навчаються за 9 напрямами підготовки. Серед топових професій – педагог (44 студенти) та медик (23 студента). Також у рамках Програми здійснюється підготовка фахівців для галузі культури, агропромислового комплексу та здобуття вищої освіти військових фахівців.

На реалізацію програми у 2017-2019 роках передбачено 7025,19 тис. грн, з них 1912,711 тис. грн – кошти обласного бюджету, 5112,479 – кошти місцевих бюджетів.

Нагадаємо, програмою передбачено створення умов для розвитку людського капіталу та здобуття безкоштовної доступної освіти, що здатна забезпечити підготовку кадрів для сільської місцевості. Навчання майбутніх фахівців здійснюється за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів, тобто ні сам студент, ні його родина не оплачують здобуття освіти. Проте, отримавши диплом, молодий фахівець зобов’язаний працевлаштуватися за місцем проживання.

Тэги:

Через декілька років Херсон стане енергонезалежним, - фахівці про майбутнє нашого міста

В райценте Херсонщины спасают экологию: высадили молодые ели

Діджиталізація, просвіта та екологічна безпека: ОДА створила план розвитку Херсонщини

На Херсонщині КПВВ «Каланчак» тимчасово призупинить пропуск громадян: в чому справа

«Це дасть змогу зекономити нам кошти»: Гусєв прокоментував перенесення опалювального сезону на Херсонщині