На Херсонщині хочуть розширити повноваження інспекторів праці

Автор: Иван Подлесный16 Сентября 2019 17:20
На Херсонщині хочуть розширити повноваження інспекторів праці

Майже 5000 працівників в області офіційно оформили трудові відносини з роботодавцями у 2019 році. Задля подолання нелегальної тіньової зайнятості в області проводиться активна робота інспекторів праці, зокрема, по інформуванню про негативні наслідки незадекларованої праці, реальну загрозу для прав, здоров’я та життя. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА. 

«Наша основна задача – сформувати план заходів на легалізацію і підтримку бізнесу. Створити всі умови для того, щоб роботодавці виходили з тіні, платили податки і збільшували кількість робочих місць в нашій області», – відзначив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв.

Досить важко виявити незадекларованих працівників не тільки у неформальному секторі, але й на підприємствах, які працюють офіційно. Найбільше нелегальних робітників працює у торгівлі, сільському господарстві, готельно-ресторанній справі, транспорті. Щоб вивести відносини між роботодавцями та працівниками в області з «тіні», наприкінці учасники наради визначили необхідність оновлення робочої групи з питань легалізації праці та створення необхідних законодавчих ініціатив, зокрема, розширення повноважень інспекторів праці.

Тэги:

«Не мешай нам грабить Херсон»...

Новый выпуск газеты «Гривна» №22 от 27 мая 2020

100 городских проблем без рассмотрения: депутаты прогуляли сессию

Новый выпуск газеты «Гривна» №21 от 20 мая 2020

Опять звонят мошенники: «Ваш сын попал в беду!»