На Херсонщині КПВВ «Каланчак» тимчасово призупинить пропуск громадян: в чому справа

Автор: Аркадій Ліснічук07 Ноября 2019 15:40
На Херсонщині КПВВ «Каланчак» тимчасово призупинить пропуск громадян: в чому справа

Найближчі 10 днів громадяни, які направляються до тимчасово окупованої АР Крим, не зможуть перетнути адміністративну межу через контрольний пункт в’їзду-виїзду: «Каланчак». Пов’язано це із будівельними роботами, які наразі активно ведуться на вищевказаному об’єкті.

«Для проведення представниками «Укрзалізниці» будівельних робіт підвищеної небезпеки під час реконструкції КПВВ, виключення випадків травмування людей та незручностей при перетині, було написано звернення до голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва для призупинення оформлення на КПВВ «Каланчак» із 7 по 15 листопада», - повідомили у прес-службі держприкордонслужби.

Зазначимо, що громадяни, які перетинають адмінмежу, можуть це зробити на двох інших КПВВ: «Чонгар» та «Чаплинка». Наразі вони працюють у штатному режимі.

Зазначимо, що перед тим, як призначити Юрія Гусєва на посаду голови Херсонської ОДА, Зеленський поставив йому умову, що до 15 листопада контрольно-пропускні пункти «Каланчак» та «Чонгар» мають бути збудовані, а до 20 грудня вже мають завершитися роботи із їх благоустрою. Якщо це не буде зроблено, то новообраний голова обладміністрації відправиться у відставку.

Також очільник Херсонської ОДА під час робочого візиту на «Каланчак» заявив, що на відкриття двох КПВВ має приїхати й Президент України Володимир Зеленський.

Тэги:

Маленька Аріна отримала від херсонських студентів кошти на лікування

Херсонским IT-шникам выделяют 5 000 000 $ инвестиций на стартапы

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Как открыть успешный бизнес в чужом городе: история херсонской предпринимательницы

Пиши скаргу - повертай гроші: 264 тис. грн підприємці відшкодували херсонським споживачам