На Херсонщині «не проїхали» 43 грузових бізнесмени

Автор: Дарья Мельник10 Сентября 2019 07:45
На Херсонщині «не проїхали» 43 грузових бізнесмени

У період з 19.08.19 по 05.09.2019 спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно зі співробітниками Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки приймали участь у масштабних рейдах по легалізації вантажних перевезень біля населених пунктів Олешки та Чорнобаївка на Херсонщині.

Проведення контрольно-перевірочних заходів учасники рейду супроводжували перевіркам державної реєстрації підприємницької діяльності, офіційного працевлаштування та інших дозвільних документів водіїв, які надавали послуги із перевезення зернових культур та бахчевих культур вантажними автомобілями.

За результатами проведених заходів податківці склали на водіїв - порушників 43 протоколи про адміністративне правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів.

Відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 - 34000 гривень. Матеріали будуть направлені до суду. Перевірки продовжуються.

Тэги:

Украинские бизнесмены будут предоставлять отчетность по упрощенной системе

Голова Верховної Ради України закликає херсонців залучати іноземні інвестиції

В Украине введут электронные акцизы: сколько это будет стоить бизнесу

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Українські підприємці зможуть отримати кредити під 5-9%