На Херсонщині очікується відкриття чергового Центру надання адміністративних послуг

Автор: Полина Дайнега21 Августа 2019 17:25
На Херсонщині очікується відкриття чергового Центру надання адміністративних послуг

Музиківська об`єднана територіальна громада приємно вражає своїми успіхами. Як раніше повідомляв сайт «Гривна», протягом двох років активно впроваджується медична реформа. Уже проведено базовий ремонт, придбано медичне обладнання та залучено молоді кадри.

Та на цьому розвиток сільської місцевості не закінчується. Наразі у Музиківці готуються до відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Як зазначили представники сільської ради, це ще одна сходинка для комфортного життя місцевих.

Відомо, що на облаштування ЦНАПу витрачено 937 тисяч гривень, з них 237 виділила держава, а усе інше профінансувалося з місцевого бюджету. Ці кошти пішли на ремонтні роботи, заміну вікон та дверей. Зазначимо, ЦНАП функціонуватиме на першому поверсі Будинку культури.

Що стосується безпосередньо необхідного обладнання, то його закуповуватимуть за кошти донорів.

«З моменту відкриття плануємо у ЦНАПі надавати п`ятдесят базових послуг. А далі – більше. Вже орієнтуватимемося на потреби людей. До нашого ЦНАПу зможуть звертатися не лише мешканці села, а й Херсона. Ще підписали договір з Кисилівською сільрадою, а отже їх мешканці також будуть отримувати послуги",- зазначив сільський голова Олександр Лейбзон.

Майбутні працівники Центру надання адміністративних послуг відвідують тренінги, тож зовсім скоро мешканці зроблять ще один крок на зустріч новітнім технологіям.

Тэги:

Куди херсонцям скаржитися на неякісні лікарські засоби

В Україні спростили правила перетину адмінмежі з тимчасово окупованою АР Крим

Последствия погоды в Херсоне устраняют всего 7 единиц техники

В Херсоне сорвали заседание группы по школьному питанию

Трускавець, Одеса, Львів: де цього року оздоровлятимуть дітей Херсонщини