На Херсонщині під час передислокації військової техніки вибухнув причеп із паливом (фото)

Автор: Аркадій Ліснічук10 Сентября 2019 13:45
На Херсонщині під час передислокації військової техніки вибухнув причеп із паливом (фото)

Під час передислокації військової частини вибухнув причеп з паливом – Державне бюро розслідувань займається розслідуванням обставин події.

Слідчі теруправління ДБР, розташованого в місті Мелітополі, розслідують обставини вибуху причепа з паливно-мастильними матеріалами, що стався у Херсонській області під час передислокації військової частини на нове місце служби. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

За попередньою інформацією, військова частина здійснювала передислокацію на нове місце несення служби. В одному з вантажних причепів з колони військової техніки відбулось загорання, а згодом – кілька вибухів

У згаданому причепі перевозились паливно-мастильні матеріали та конструктивні елементи захисної динамічної броні, які внаслідок вибуху були повністю знищені, що спричинило шкоду у великих розмірах. Військовослужбовці та цивільні особи внаслідок вибуху не постраждали.      

Відбувся огляд місця події слідчими ДБР за участю спеціалістів Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Херсонській області, а також спеціалістів вибухо-технічного відділу Головного управління Нацполіції в Херсонській області.

Наразі готуються клопотання до суду про проведення експертиз. Попередня кваліфікація – необережне знищення військового майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах (ч. 1 ст. 412 Кримінального кодексу України).

Тэги:

На Херсонщині тричі ліквідовували загоряння соломи

Які порушення виявили у скадовських закладах харчування

Испорчен автомобиль и ограждение: ДТП в Потемкинском сквере (фото)