На Херсонщині під час передислокації військової техніки вибухнув причеп із паливом (фото)

Автор: Аркадій Ліснічук10 Сентября 2019 13:45
На Херсонщині під час передислокації військової техніки вибухнув причеп із паливом (фото)

Під час передислокації військової частини вибухнув причеп з паливом – Державне бюро розслідувань займається розслідуванням обставин події.

Слідчі теруправління ДБР, розташованого в місті Мелітополі, розслідують обставини вибуху причепа з паливно-мастильними матеріалами, що стався у Херсонській області під час передислокації військової частини на нове місце служби. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

За попередньою інформацією, військова частина здійснювала передислокацію на нове місце несення служби. В одному з вантажних причепів з колони військової техніки відбулось загорання, а згодом – кілька вибухів

У згаданому причепі перевозились паливно-мастильні матеріали та конструктивні елементи захисної динамічної броні, які внаслідок вибуху були повністю знищені, що спричинило шкоду у великих розмірах. Військовослужбовці та цивільні особи внаслідок вибуху не постраждали.      

Відбувся огляд місця події слідчими ДБР за участю спеціалістів Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Херсонській області, а також спеціалістів вибухо-технічного відділу Головного управління Нацполіції в Херсонській області.

Наразі готуються клопотання до суду про проведення експертиз. Попередня кваліфікація – необережне знищення військового майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах (ч. 1 ст. 412 Кримінального кодексу України).

Тэги:

Майже 2 млрд грн планують витратити на ремонт доріг на Херсонщині

Херсонська ОДА на розвиток рибного господарства витратить близько 15 млн грн

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Минулоріч на Херсонщині місцеві бюджети отримали більше податків: з чим це пов’язано

Як демонтаж “Легендарної Тачанки” зашкодить туристичному розвитку