На Херсонщині планують зменшити кількість курців

Автор: Аркадій Ліснічук21 Октября 2019 16:05
На Херсонщині планують зменшити кількість курців
Фото: ілюстраційне

Херсонщина стала пілотною областю, де почнуть боротися із тютюнопалінням. Так, нещодавно був підписаний меморандум про співпрацю між Херсонською ОДА, центром громадського здоров’я МОЗ України та Херсонським обласним центром громадського здоров’я. Про це у соціальній мережі повідомив директор обласного центру Юрій Ромаскевич.

«Жодного дня без кроку вперед! Підписаний меморандум про співпрацю в реалізації пілотного проекту «Посилення реалізації Рамкової Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну в Україні», - повідомив Ромаскевич.

Також він додав, що для впровадження вищевказаного проекту було обрано лише дві області – Херсонську та Рівненську.

Зазначимо, що за даними Міністерства охорони здоров’я України, в нашій країні курить близько 22,8 % громадян. Наразі МОЗ готує проект, який має зменшити цей відсоток. Зокрема йдеться про нові ефективні медичні попередження на упаковках звичайних і електронних сигарет, заборону «важких» (з високим вмістом смол і нікотину) та «смачних» (ароматизованих) сигарет.

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №22 от 27 мая 2020

В Doctor Online доступны бесплатные онлайн консультации с врачами-кардиологами Национального института сердечно-сосудистой хирургии имени Н.Н. Амосова

Новый выпуск газеты «Гривна» №21 от 20 мая 2020

Опять звонят мошенники: «Ваш сын попал в беду!»

Літературну «Дебют-газету» купуйте на пошті або передплатіть