На Херсонщині почнуть надавати телемедичні послуги

Автор: Иван Подлесный09 Октября 2019 08:20
На Херсонщині почнуть надавати телемедичні послуги

На закупівлю 64 мобільно-діагностичних комплексів для запровадження телемедицини на Херсонщині виділено кошти відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України. Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Короленко під час селекторної наради.

Нова система дасть можливість лікарям первинної ланки медицини і сімейних амбулаторій проводити дослідження на місці та оперативно передавати інформацію сімейному лікарю. Для встановлення діагнозу та призначення лікування можуть підключитися також працівники обласної лікарні.

«Для початку процедури закупівлі потрібно співфінансування. Загальна фіксована Міністерством ціна – 110 тис грн, з яких 99 тис грн – кошти державного бюджету, а 11 тис грн – кошти місцевих громад», – зазначив Віктор Короленко.

Також директор Департаменту охорони здоров'я ОДА наголосив, що наступний рік – це рік змін системи охорони здоров’я, а саме в частині фінансування. Зокрема, заклади охорони здоров’я мають впроваджувати телемедицину.

Тэги:

В Украине рекордсменами подорожания стали гречка, картофель и хлеб – эксперт

Вот тебе, бабушка, монетизация субсидий!

Встречаем лимитированные и эксклюзивные товары в Херсоне: чем «АТБ» удивит клиентов в 2020 году

82 відсотки українських пенсіонерів отримують пенсію нижче фактичного прожиткового мінімуму, - Наталія Ненюченко

Что скрывается под медицинской маской