На Херсонщині поліція розпочала відпрацювання «Літні канікули-2019»

Автор: Иван Подлесный10 Июля 2019 13:05
На Херсонщині поліція розпочала відпрацювання «Літні канікули-2019»

Працівники ювенальної превенції в рамках відпрацювання «Літні канікули-2019» провели рейди в курортних районах області. Інспектори виявляли неповнолітніх, які вживали алкогольні напої у громадських місцях. На неповнолітніх будуть складені адміністративні протоколи, також до відповідальності будуть притягнуті підприємці, які продали спиртні напої та тютюнові вироби підліткам. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області. 

Поліцейські провели з неповнолітніми профілактичні бесіди та роз'яснили, яка настає відповідальність за вчинені правопорушення. Як розповів начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, з початку року у відношенні неповнолітніх, які вживали тютюнові вироби у заборонених місцях, складено 25 адміністративних протоколів. За розпивання алкогольних напоїв до адміністративної відповідальності притягнуто 100 підлітків. Також поліцейські склали 120 адмінпротоколів на дорослих за доведення неповнолітніх до стану сп'яніння.

Крім цього, ювенальні поліцейські з початку року виявили 80 фактів продажу підліткам алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Тэги:

Депутаты Херсонского облсовета провалили голосование против «формулы Штайнмаера»