На Херсонщині придбали слухові апарати для дітей

Автор: Дарья Мельник18 Июля 2019 10:30
На Херсонщині придбали слухові апарати для дітей
фото ілюстраційне

Сьогодні значна кількість людей на Херсонщині зіштовхуються з вадами слуху. Фахівці впевнені, що слух можна втрачати протягом декількох років і це відбувається зовсім безболісно. Аби своєчасно вирішити незначні проблеми слуху та запобігти негативних наслідків, медики радять перевірятися щорічно.

Якщо ситуація зовсім критична і лікарі безсилі, тоді варто подбати про слуховий апарат. Саме він дозволить людині відчувати себе повноцінною частиною суспільства. Безкоштовно слухові апарати отримують люди з інвалідністю відповідно до постанови КМУ від 03.12.2009 р. № 1301 «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів і дітей-інвалідів технічними та іншими засобами».

«Для отримання такого апарату люди з інвалідністю інваліди повинні звернутися до лікарні та подати заяву, затверджену наказом МОЗ України від 12.02.2013 р. № 109, про взяття на облік на ім’я головного лікаря. До заяви потрібно додати копію паспорта або свідоцтво про народження, завірена в установленому порядку копія довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності, а також копія реєстраційного номера облікової картки платника податків», - зазначила заступник головного лікаря ім. Тропіних Світлана Пшенична.

Так, про дітей з вадами слуху подбали у Новій Каховці. За даними сайту публічних закупівель «Prozorro», Центральна міська лікарня оголосила тендер на придбання двох нових слухових апаратів. Закупівля техніки обійшлася медичній установі у 158 тисяч 68 гривень. Переможцем, а отже і постачальником апаратів є ФОП Остапенко.

Згідно з тендерною документацією, слухові апарати повинні бути доставлені до кінця поточного року.

Тэги:

Яку допомогу отримують херсонці хворі на діабет

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Через “провал” голосування за бюджет Херсона-2020 пільговики залишилися без медикаментів

Вакцинація дорослих: коли херсонцям краще робити щеплення

Минулоріч на Херсонщині місцеві бюджети отримали більше податків: з чим це пов’язано