На Херсонщині рятувальники проводять профілактичні рейди

Автор: Иван Подлесный19 Июля 2019 09:15
На Херсонщині рятувальники проводять профілактичні рейди

Високопільські рятувальники провели профілактичні бесіди з населенням на центральній вулиці районного центру. Про це повідомляє облуправління ДСНС. Тематика роз’яснювальної роботи: «Порядок дій при виявленні вибухонебезпечного або підозрілого предмета».

Тому рятувальники спершу розповідали, а потім вручали громадянам листівки з алгоритмом послідовності дій у разі виявлення вибухонебезпечного предмета: негайно припинити будь які зайві дії поруч з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку; звернути увагу оточуючих людей на небезпеку та ініціювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше ніж 100 м. При цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не провокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні небезпечної зони літнім людям, дітям та інвалідам. 

Також необхідно терміново повідомити про знахідку представників служб за телефонами 101, 102 та дати максимально детальний опис виявленого предмету і ситуації що склалася.

Тэги:

Через ДТП у Голопристанському районі згорів автомобіль

Поліцейські на Херсонщині продовжують виявляти браконьєрські знаряддя

Курортное село в Геническом районе рискует получить «славу» как место гибели людей...

Пожар в Одессе: не долетят ли искры до Херсонщины?

Чи готові освітні заклади Голопристанщини до навчального року