На Херсонщині рятувальники проводять профілактичні рейди

Автор: Иван Подлесный19 Июля 2019 09:15
На Херсонщині рятувальники проводять профілактичні рейди

Високопільські рятувальники провели профілактичні бесіди з населенням на центральній вулиці районного центру. Про це повідомляє облуправління ДСНС. Тематика роз’яснювальної роботи: «Порядок дій при виявленні вибухонебезпечного або підозрілого предмета».

Тому рятувальники спершу розповідали, а потім вручали громадянам листівки з алгоритмом послідовності дій у разі виявлення вибухонебезпечного предмета: негайно припинити будь які зайві дії поруч з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку; звернути увагу оточуючих людей на небезпеку та ініціювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше ніж 100 м. При цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не провокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні небезпечної зони літнім людям, дітям та інвалідам. 

Також необхідно терміново повідомити про знахідку представників служб за телефонами 101, 102 та дати максимально детальний опис виявленого предмету і ситуації що склалася.

Тэги:

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Минулоріч на Херсонщині місцеві бюджети отримали більше податків: з чим це пов’язано

На Херсонщині у 2020 році планують відремонтувати один автошлях за 136 млн грн

Як демонтаж “Легендарної Тачанки” зашкодить туристичному розвитку

На Херсонщині виявили нелегальні пункти обміну валют