На Херсонщині шукають таланти

Автор: Иван Подлесный19 Августа 2019 19:20
На Херсонщині шукають таланти

На Херсонщині шукають таланти! Громадська організація «Творці сучасності» оголосила творче прослуховування для усіх жителів Херсону та області, хто бажає відкрити в собі та розвивати свої співочі, театральні та інші здібності. Відбудуться вони 25 та 31 серпня.

«Талант – це унікальний дар, даний людині Богом чи успадкований від батьків. Це уміння робити щось з особливою майстерністю, філігранно, краще від інших. Психологи стверджують, що немає не талановитих людей, потрібно тільки вчасно виявити і розвинути обдарування. І тоді неодмінно людина почуватиметься щасливою, бо дуже часто талант відіграє вирішальну роль у долі людини. Тому ми запрошуємо Вас і всіх Ваших близьких та знайомих на творче прослуховування», - кажуть організатори заходу.

Учасники прослуховування матимуть змогу продовжити навчання у висококваліфікованих вчителів, брати участь у конкурсах та фестивалях різного рівня. «Творці сучасності» зазначають, що прослуховування абсолютно безкоштовне та вік учасників необмежений.

Заходи відбудуться 25 та 31 серпня о 14:00 за адресою: м. Херсон, Бульвар Мирний, 3, офіс 407. Запис за телефонами: 0956848391, 0667364125.

Тэги:

«Тачанку» оставят. Но её части декоммунизируют

«Дарите женщинам цветы». Тепличное хозяйство Максимовой подготовит лучший букет

Куди херсонцям скаржитися на неякісні лікарські засоби

У Херсонській області три райони можуть залишитися без поліції

Херсон може отримати 5 млн євро кредиту від НЕФКО на нове освітлення та тепло у лікарні