Нещодавно Уряд затвердив програму «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення». Згідно з цією програмою з державного бюджету виділять близько 31,5 млрд грн на ремонт українських доріг у 2020 році.

“Урядом вже затверджено перелік об’єктів з ремонту, реконструкції та будівництва доріг. Буде відновлено 1 345 км доріг державного значення та 3 711 погонних метрів мостів. Окрім доріг державного значення, будуть відновлюватись також і дороги місцевого та територіального значення. Наша ціль – відремонтувати 4000 кілометрів доріг за 2020 рік”, - зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Згідно рішення Кабміну, з державного бюджету на будівництво й ремонт дорожньої інфраструктури у нашій області з державного бюджету буде виділено 139,1 млн грн.

Найбільше коштів з бюджету виділили на пункт “Об’єкти поточного середнього ремонту автомобільних доріг” - 136,7 млн грн. Ці гроші передбачені на ремонт міжнародної автомобільної дороги, яка проходить через Херсонську область - “М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог)”. Загалом буде відремонтовано 14,5 кілометрів дороги. Детальніше з тим, які ділянки цього автомобільного сполучення буде відремонтовано, ви можете подивитися на картинці:

Ще 2,4 млн грн з державного бюджету планують витратити на проектно-вишукувальні роботи дорожньої інфраструктури, яку будуть ремонтувати впродовж майбутніх років.

Тэги:

На Херсонщине пересчитали пенсии

На Херсонщине – «хорошие дороги»

Газ дешевеет, а прогонка его по трубе дорожает

Новый выпуск газеты «Гривна» №27 от 1 июля 2020

Новый курс доллара, тарифы на газ и выплаты: что ждет украинцев в июле