На Херсонщині викрили виробників сурогатного алкоголю

Автор: Аркадій Ліснічук20 Июля 2019 08:45
На Херсонщині викрили виробників сурогатного алкоголю

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі ліквідували незаконне виробництво алкоголю на території регіону та вилучили велику партію фальсифікату.

У рамках проведення операції «Акциз – 2019» та розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 204 КК України встановлено групу осіб, які на виробничих потужностях підприємства – виробника підакцизних товарів здійснювали незаконне масове виробництво та збут фальсифікованих алкогольних напоїв.

Виготовлення фальсифікату здійснювалось з використанням харчових есенцій та ароматизаторів. Готову продукцію реалізовували, як на території Херсонської області), так і на всій території України. Продаж здійснювали не лише з місця виробництва, а й через оголошення у месенджерах. Для доставки використовували послуги логістичних компаній.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 400 тис. літрів вина, фальсифікованого коньяку та чачі, 170 літрів харчових есенцій, емальовані ємності для зберігання готової продукції та виноматеріалу, готівку від реалізації фальсифікованого алкоголю, та обладнання для організації масового незаконного виробництва.

Всього конфісковано підакцизних товарів орієнтовною вартістю понад 28 млн грн та вилучено обладнання на суму понад 5 млн грн. На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучені ТМЦ.

Тэги:

У Херсоні сталася пожежа на залізничному вокзалі (відео)

Через ДТП у Голопристанському районі згорів автомобіль

У Херсоні вандали пошкодили меморіальну дошку захиснику України

Поліцейські на Херсонщині продовжують виявляти браконьєрські знаряддя

У Херсоні припинено діяльність незаконної АЗС