На Херсонщині збільшиться кількість шкіл з інклюзією

Автор: Дарья Мельник21 Октября 2019 08:45
На Херсонщині збільшиться кількість шкіл з інклюзією
фото ілюстраційне

Як неодноразово повідомляв сайт «Гривна», на Херсонщині активно впроваджують інклюзію. Так, на базах навчальних закладів відкривають ресурсні центри, де особливі діти матимуть змогу не лише отримати додаткові знання, а й побавитися.

Таврійська школа № 7 вирішила також не відставати від колег та запровадити інклюзію. Планує відкрити в наступному навчальному році три інклюзивних класи. Дане питання було порушене на апаратній нараді в Таврійському виконкомі.

За словами директора Лілії Грішагіної, мова йде про чотири дитини, в тому числі три колясочники, які будуть відвідувати початкові класи. Правда, для цього навчальний заклад повинен додатково підготуватися. У першу чергу, треба пристосувати для дітей з особливими потребами туалети, а також побудувати пандус.

Більш масштабна проблема, яка виникає при створенні інклюзивних класів, це ліфт для підйому особливих дітей на поверхи школи. Поки діти-колясочники будуть ходити в початкову школу, класи якої розташовані на першому поверсі, без ліфта можна обійтися. Але з часом перед адміністрацію сьомої школи така проблема постане. Водночас, фахівці кажуть, що дешевше збудувати нову школу, чим переобладнати її під ліфт.

Нагадаємо, в рамках освітньої реформи та впровадженні Нової української школи (НУШ) на базі практично кожного навчального та дошкільного закладу вводиться інклюзивне навчання.

Тэги:

В Херсоне дети снова пошли в садики. Какие риски это несёт?

Новый выпуск газеты «Гривна» №22 от 27 мая 2020

Новый выпуск газеты «Гривна» №21 от 20 мая 2020

Опять звонят мошенники: «Ваш сын попал в беду!»

Літературну «Дебют-газету» купуйте на пошті або передплатіть