На Херсонщину завітав відомий литовський режисер

Автор: Мирослава Кошкина13 Май 2019 19:03
На Херсонщину завітав відомий литовський режисер

Согодні в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара  відбулася прес-конференція режисера, актора та сценариста, власника кінокомпанії UAB LITNEK - Раймундаса Баніоніса.

Як повідомили  в прес-службі ОДА, Цей захід відбувся в рамках проекту КП «Кіновідеопрокат» присвяченому Дням Литовської культури в Україні та 95-річчю з дня народження видатного литовського актора театру і кіно Донатаса Баніоніса.

Розпочинаючи прес-конференцію т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій наголосив на важливості організації подібних культурних заходів, які розвивають партнерські відносини з Литовською Республікою та зближують країни.

Вітаючи Раймундаса Баніоніса на Херсонщині, Дмитро Бутрій подарував режисеру українську вишиванку з національним візерунком. Такий подарунок є символічним, адже цього тижня в усіх областях України пройдуть святкові заходи до Дня вишиванки.

Також  під час прес-конференції було повідомлено, що сьогодні, об 11:40  у ККЗ «Ювілейний» відкрилася Литовська фото-виставка «Історична спадщина мовою фотографії».

Тэги:

В Херсон приезжал Президент Зе. Объявлен траур по свободе слова

ДЛЯ ЧОГО СКОРОЧУЮТЬ КІЛЬКІСТЬ РАЙОНІВ

«Не мешай нам грабить Херсон»...

100 городских проблем без рассмотрения: депутаты прогуляли сессию