Автор: Аркадій Ліснічук03 Апр. 2019 16:02

На ремонт доріг на Херсонщині за два роки витратили понад 1,5 млрд грн

На ремонт доріг на Херсонщині за два роки витратили понад 1,5 млрд грн
Фото: ілюстраційне

Жахливий стан дорожнього покриття на Херсонщині вже не перший раз викликає обурення в автомобілістів, які їздять нашою областю. Такими дорогами вони не тільки не можуть нормально проїхати, а й проїхавшись деякими, вимушені витрачати тисячі гривень на ремонт свого автомобіля.

Щороку на ремонт дорожнього покриття із бюджету виділяються колосальні суми. Наприклад, в обласний бюджет на 2019 рік на ремонт доріг закладено вже 400 млн грн. У минулому році на проведення ремонтних робіт дорожнього покриття витратили близько 350 млн грн.

Також у 2017 – 2018 роках на Херсонщині реалізовувалася обласна програма «виконання робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування». Загалом для повної реалізації програми із місцевих, районних та обласного бюджету було виділено понад 1,5 млрд грн (У 2017 році – 291,5 млн грн та у 2018 році – понад 1,2 млрд грн).

Програмою передбачалося, що на всі 18 районів Херсонщини будуть виділятися кошти, які мають піти на ремонт автомобільних доріг загального користування. Термін дії даної програми вже завершився, а це означає, що вже можна побачити результати її реалізації.

Подивитися скільки коштів витратили на ремонт дорожнього покриття у якому районі Херсонської області ви можете за допомогою інтерактивної карти.

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» № 37 от 15 сентября 2021

Із вересня вся електроенергія має продаватися на біржі — Нацкомісія

Новый выпуск газеты «Гривна» № 36 от 8 сентября 2021

Что ждать от курса на этой неделе?