На Скадовщині відгуляли фестиваль "Пшеничне перевесло"

Автор: Дарья Мельник09 Сентября 2019 08:45
На Скадовщині відгуляли фестиваль

Збір пшениці на Херсонській землі - мабуть, чи не найважливіший період року не лише для області, а й для усієї країни. Адже саме у нас цього року було зібрано понад 2 мільйони тон зерна, яке згодом паляницями та хлібом ляже на столи людей з усіх куточків України.

Саме з цієї нагоди у селі Новомиколаївка Скадовського району розпочали новий фестиваль «Пшеничне перевесло». Херсонщина - багатонаціональний, гостинний край і збір врожаїв - справа, яка об'єднує абсолютно всіх, тож і фестиваль зібрав людей довкола в єдину сильну родину. Окрім того, «Пшеничне перевесло» має на меті збереження і примноження самобутньої, автентичної, неповторної культури на селі.

Привітати зі святом та побажати процвітання Новомиколаївській громаді завітав голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв: «Такі села, як Новомиколаївка, є сіллю Херсонської землі! Дякую, що ви об'єднуєте різні національності в єдину родину. Бажаю нам усім натхнення, наснаги, великих перемог і миру! Нехай фестиваль живе, об'єднує різні національності та примножує традиції української та Херсонської культури».

На фестивалі лунали колоритні пісні, дітей і дорослих розважали запальними танцями, здивували показом мод.

Справжнім сюрпризом стало куштування «південної нутелли» - бекмезу зі стиглих херсонських кавунів. А ввечері усі зібралися на святкову дискотеку.

Тэги:

Минулоріч на Херсонщині місцеві бюджети отримали більше податків: з чим це пов’язано

Південна Агропромислова виставка "Фермер-2020"

На Херсонщині у 2020 році планують відремонтувати один автошлях за 136 млн грн

Як демонтаж “Легендарної Тачанки” зашкодить туристичному розвитку

На Херсонщині виявили нелегальні пункти обміну валют