Автор: Аркадій Ліснічук25 Июня 2019 18:20

На встановлення світлосигнальної системи в аеропорті «Херсон» витратять 49 млн грн

На встановлення світлосигнальної системи в аеропорті «Херсон» витратять 49 млн грн
Фото: ілюстраційне

Наприкінці лютого цього року Херсонською обласною державною адміністрацією було прийнято програму розвитку аеропорту «Херсон». Згідно з офіційним документом, у цьому році на модернізацію аеропорту передбачено близько 414 млн грн.

У рамках програми будуть здійснюватися заходи із посилення безпеки на території аеропорту, реконструкцію злітно-посадкових смуг та прокладення нових авіаційних маршрутів. Також буде здійснюватися ремонт існуючої інфраструктури аеропорту, придбання техніки та комп’ютерного обладнання.

Так, на сайті публічних закупівель «Prozorro» був оголошений тендер на проведення робіт із встановлення світлосигнальної системи на території аеродрому. На це планують витратити понад 49 млн грн. Відомо, що проведення даних робіт фінансується не лише коштом обласного бюджету. Також були залучені фінанси, які виділили із державного фонду регіонального розвитку.

У тендерній документації йдеться, що завершити роботи із встановлення сигнального обладнання мають завершити до 27 грудня цього року.

Тэги:

Остановочные комплексы Херсона – нелегалы

Изменения, которые подготовил вашим кошелькам 2021 год

Куда заведут нас эти «зверские» тарифы?!

В Херсоне более 50% МАФов стоят незаконно

Державна міграційна служба збільшила вартість оформлення біометричних документів (ID-картка, закордонний паспорт)