Названо імена переможців другого туру "Ігри патріотів Херсонщини"

Автор: Дарья Мельник21 Октября 2019 07:45
Названо імена переможців другого туру

Днями у міській бібліотеці для дітей зібрались переможці I (місцевого) туру інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», вчителі та бібліотекарі.
Нагадаємо, що з травня по вересень читачі бібліотек Новокаховської Централізованої бібліотечної системи та шкільних бібліотек, учні 4-9-х класів вивчали природу, історію та літературу Херсонщини, грали в ігри та змагалися у вікторинах. Всього учасників - 414 учнів, з них переможцями стали – 31 дитина.

Власне, це змагання проходило у формі тестування, де дітям пропонувалося відповісти на ряд питань, що відповідають тематиці конкурсу. Вирішувати долю переможців мало компетентне журі, до складу якого увійшли вчителі історії та географії, а також бібліотекарі. Та, поки йшла перевірка результатів тестування, усі присутні мали нагоду стати учасниками віртуальної подорожі Херсонщиною, яку провела провідний бібліотекар старшого відділу Наталія Жаданова. Усі разом побували на «географічних ювілеях», які у цьому році святкують населені пункти Херсонської області, щоб дізнатися більше природу походження імені міста чи селища та чим вони відомі на Херсонщині.

Та, звичайно, усі учасники чекали своїх заслужених нагород. Кожен переможець I (місцевого) туру отримав грамоту і карту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки». Нагороди вручила директор Новокаховської Централізованої бібліотечної системи Людмила Петрова.

А Переможцями ІІ туру стали:
- Валерія Березовська – учениця 5-В класу ЗОШ № 10;
- Вікторія Мартюшева – учениця 6-Б класу Дніпрянської ЗОШ;
- Ангеліна Назарова – учениця 8-го класу Дніпрянської ЗОШ.

Усі ми знаємо, що солодке – то пожива для розуму. Тож, кожен переможець I (місцевого) туру отримав набір цукерок, а троє переможців понесли додому смачні та яскраві торти. Звичайно, приємно отримувати дарунок, якщо ти заслужив його власним розумом. Незабаром переможці відправляться до Херсона, де також матимуть змогу продемонструвати свої розумові здібності.

Тэги:

В Херсоне дети снова пошли в садики. Какие риски это несёт?

Новый выпуск газеты «Гривна» №22 от 27 мая 2020

Новый выпуск газеты «Гривна» №21 от 20 мая 2020

Опять звонят мошенники: «Ваш сын попал в беду!»

Літературну «Дебют-газету» купуйте на пошті або передплатіть