«Нічний тариф» у Херсоні: документи були передані на розгляд виконкому

Автор: Аркадій Ліснічук15 Июля 2019 11:55
«Нічний тариф» у Херсоні: документи були передані на розгляд виконкому

Минулого тижня у Херсонській міській раді проходили громадські слухання стосовно встановлення вартості проїзду у вечірній час. Тепер питання, які підтримали присутні на громадських слуханнях, були направлені на розгляд членам виконавчого комітету Херсонської міської ради. Про це у соціальній мережі повідомила громадська активістка Людмила Чайка.

Нагадаємо, що тоді після бурхливих обговорень присутні містяни проголосували за те, щоб рекомендувати виконкому Херсонської міськради встановити тариф на перевезення у маршрутках 10 грн. Новий тариф буде діяти із 22:00 до 24:00.

Також у вечірній час було запропоновано ходити й тролейбусам, але після затвердження кредитної угоди з ЄБРР на придбання нових тролейбусів для МКП «Херсонелектротранс».

Окрім цього у резолюцію громадських слухань було включено питання перевезення дітей шкільного віку у маршрутках. Було запропоновано, щоб ціну на перевезення школярів встановили у розмірі 3 гривень цілодобово та незалежно від пори року.

Не тільки тариф, а й якість перевезення у маршрутках було обговорено на громадських слуханнях. Так, до резолюції громадських слухань потрапили такі питання: заборонити перевізникам використовувати автобуси класу «В» із початку наступного року та рекомендувати Херсонській міськраді придбати автобуси із кондиціонерами для МКП «Херсонкомунтранссервіс».

Тэги:

Яку допомогу отримують херсонці хворі на діабет

Голова Верховної Ради України закликає херсонців залучати іноземні інвестиції

У Херсоні експериментуватимуть з “нічними маршрутами”

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Легко найти айтишника, привлечь 5 000 000 $ инвестиций и получить юридическую защиту в IT: как прошла презентация it connection