Нові можливості: у Херсоні запустили функцію електронних скарг

Автор: Полина Дайнега28 Мар. 2019 10:25
Нові можливості: у Херсоні запустили функцію електронних скарг

Два роки тому у Херсоні запрацював віртуальний сервісний центр «Укрскарга», який є допоміжним інструментом для подання скарг та пропозицій. Сьогодні на сайті громада може знайти шаблони з підготовленими текстами звернень. Треба лише додати кілька деталей для уточнення: де саме і що трапилось.

Відомо, що основою для роботи проекту слугує Закон України «Про звернення громадян», в якому визначено, що кожен має право звернутись та у відповідний термін отримати відповідь.

Як пояснив організатор Ярослав Концевий: «Проект було створено, щоб херсонці не лише обговорювали проблеми один з одним, а й зверталися у відповідні органи та відстоювали власні права».

Аби упевнитися в роботі сервісного центру та випробувати його, журналіст інтернет-видання «Гривна» подав скаргу, яка стосується невідповідній роботі громадського транспорту, до Херсонської міської ради. Варто зазначити, що процес подання доволі простий і займає не більше декількох хвилин.

Проте і тут херсонці знайшли незручності. Адже, щоб заява була прийнята до розгляду, її потрібно було не лише написати, а й роздрукувати та віднести до відповідного органу. Через це «ускладнення» торік порталом скористалося майже 100 містян.

Тоді ініціативна команда вирішила внести корективи, які спростують процедуру. Так, від учорашнього дня на порталі запрацювала нова функція – відправка звернення в електронному вигляді. Наразі електронні звернення функціонують тільки на нагальну тему - порушення вечірнього графіку руху.

Кожен херсонець може зайти на сайт порталу та заповнити шаблон. У ньому потрібно вказати номер маршрута та порушення, які ви помітили. Далі заява відправляється до міського голови Володимира Миколаєнко на розгляд. У відповідний термін ви отримаєте відповідь на електронну адресу або лист.

Тэги:

Куди херсонцям скаржитися на неякісні лікарські засоби

В Україні спростили правила перетину адмінмежі з тимчасово окупованою АР Крим

Последствия погоды в Херсоне устраняют всего 7 единиц техники

В Херсоне сорвали заседание группы по школьному питанию

Коли запрацює міжнародний аеропорт ”Херсон”